Stolní ventilátor, průměr 33,5cm

Kód: 100.13592
Značka: RAVANSON
Dostupnost:
Skladem (Odesíláme do 20.04.2021)
Do vyprodání zásob
949 Kč

Tento malý, ale účinný stolní ventilátor s velmi tichým a spolehlivým chodem vás příjemně ochladí v horkých letních dnech. Vrtule větráku je chráněna mřížkou proti možným poraněním.

O značce RAVANSON

RAVANSONFirma dodává sezónní malé i velké spotřebiče už od roku 2003. Sází na přijatelnou cenu, v rámci které tlačí na co nejvyšší možnou kvalitu. RAVANSON je sice doma v Polsku, ale kromě místního trhu působí v deseti dalších zemích na světě. Smyslem filozofie firmy je nabízet takové zboží, na které dosáhne běžný člověk. Toho se drží celou... Přečíst celé dobu své působnosti a platí to i pro oblíbené ochlazovače vzduchu nebo klimatizaci. Nejinak jsou na tom také ventilátory. RAVANSON dodává obě klasická provedení, takže se v letním parnu můžete osvěžit jak jejich stolním, tak stojanovým ventilátorem. Vedle širokého spektra druhu elektra se zaměřuje i na styl. Prodává nejen moderní vybroušený styl, který vévodí trendům domácích spotřebičů, ale neopovrhuje ani vyladěným retro stylem, po němž pase spousta lidí i u nás v Česku.

Typ Ventilátor, chlazení
Šířka (mm) 220
Výška (mm) 350
Průměr (mm) 335
Napájení Elektrické (do zásuvky)
Napětí (V) 230
Materiál produktu Kov (plech)
Barevné provedení produktu Chromovaná
Hmotnost (kg) 2.80
Záruční doba (měsíce) 24
Kolekce INOX

Otázky a odpovědi

Nenašli jste, co jste hledali? Zeptejte se nás

Pro přidání otázky musíte souhlasit se zpracováním údajů
Abychom vás příště poznali a zjistili, co se vám u nás líbí, používáme cookies. Návštěvou tohoto webu souhlasíte se zásadami jejich používání. Více informací
Nahoru