6 pružin pro LED panel 120×30cm

Kód: 100.06507
Značka: EMOS
Dostupnost:
Poslední 2 ks skladem (Odesíláme do 23.10.2019)
129 Kč (Ušetříte 37 Kč)
92 Kč
Obrázky: 6 pružin pro LED panel 120×30cm
6 pružin pro LED panel 120×30cm

Montážní příslušenství pro panely 120×30 cm. Šest pružin sloužících pro přisazenou montáž panelu do připraveného otvoru.

Stáhněte si

O značce EMOS

EMOSRyze česká společnost EMOS vznikla v roce 1991 v Přerově. Firma se postupem času rozrostla do koncernu se 4 zahraničními pobočkami (Slovensko, Polsko, Maďarsko, Slovinsko) a dodává své zboží téměř do celé Evropy. Společnost si dala za cíl měnit svět běžných lidí a dělat ho jednodušším. Díky tomu se s jejími cenově příznivými produkty setkáte... Přečíst celé skoro v každé domácnosti. Produktové portfolio firmy je opravdu velmi široké, naleznete v něm mimo jiné interiérová i venkovní svítidla (stropní i nástěnná), lampičky, LED panely, zářivková a orientační svítidla, LED i halogenové reflektory, vánoční osvětlení, světelné zdroje (žárovky i zářivky), svítilny, čelovky, zvonky, videotelefony a různý spotřební elektromateriál. Společnost EMOS dbá na kvalitu zboží a všechny produkty podrobuje náročným testům a kontrolám technických parametrů.

Typ Příslušenství
Technologie LED
Funkce Úsporné svítidlo
Hmotnost (kg) 0.25
Stupeň krytí (IP) 20
Výrobce EMOS
Záruční doba (měsíce) 24

Otázky a odpovědi

Nenašli jste, co jste hledali? Zeptejte se nás

Pro přidání otázky musíte souhlasit se zpracováním údajů
Abychom vás příště poznali a zjistili, co se vám u nás líbí, používáme cookies. Návštěvou tohoto webu souhlasíte se zásadami jejich používání. Více informací
Nahoru