Aromalampy - šiřitelky vůně a harmonie

Že vám nejde jen tak něco pod nos? Stylové vonné lampy jsou připraveny potěšit váš vytříbený čich i náročné oko estéta. Stačí vybrat ideální model a můžete se opájet oblíbeným aromatem. Více informací 

5 produktů

Vonné lampy umí stimulovat i harmonizovat. Jak vybrat tu pravou?

Správná vůně vám pomůže přivolat spánek, zahnat chmurné myšlenky nebo udržet bdělou mysl. A taky zmírnit bolest hlavy, uvolnit ucpaný nos či odpudit obtížný hmyz. Také stojí za zmínku, že aromaterapie, tedy alternativní léčebná metoda využívající ozdravných účinků vůní, byla praktikována už před tisíci lety ve starověkém Egyptě.

Když pomineme aromalampy na čajovou svíčku, dělíme aromatické lampy na vzduchové (nebulizační) a ultrazvukové, přičemž oba druhy mají svá pro i proti. Zatímco první typ je ideální do větších prostor a interiérů, kde není žádoucí zvlhčovat vzduch, druhý ocení ti, kdo zvlhčení vzduchu uvítají a současně preferují tichý provoz. V obou případech se vyplatí dbát na kvalitu esenciálních olejů a používat jen ty, které jsou vhodné k difúzi.

Některé aroma lampy umožňují naprogramování, volbu různých intervalů a nastavení intenzity difúze. Věříme, že si z naší nabídky snadno vyberete tu pravou.

Abychom vás příště poznali a zjistili, co se vám u nás líbí, používáme cookies. Návštěvou tohoto webu souhlasíte se zásadami jejich používání. Více informací
Nahoru