EXTRA SLEVA až -40 % na tisíce vybraných svítidel. Slevové kódy budou automaticky uplatněny v košíku. Akce platí do 22. 7. nebo do vyprodání zásob.

Baterie 9V

Devítivoltové baterie zajistí optimální energetický přísun přístrojům, které vyžadují vyšší napětí. Pořídíte je v alkalické, zinko-uhlíkové i zinko-chloridové variantě. Porovnejte parametry a vyberte si ideální model. Více informací 

1 produktů

Baterie s napětím 9 V dodají energii detektorům i žíznivé elektronice

Život každé jednorázové neboli primární baterie jednou vyhasne. Naštěstí se na tento okamžik můžete připravit a s dostatečným předstihem se zásobit čerstvými náhradními kousky.

Devítivoltové baterie o rozměrech 25,5 × 16,5 × 47,5 mm se nejčastěji používají u hraček, detektorů kouře a oxidu uhličitého, multimetrů, osobních vah, radiobudíků nebo starších svítilen. V naší nabídce najdete spolehlivé modely s dlouhou výdrží, včetně alkalických baterií 9V nejvyšší kvality. Vychytané jsou například typy s praktickým ukazatelem stavu, díky němuž hned víte, kolik energie ještě baterii zbývá.

Abychom vás příště poznali a zjistili, co se vám u nás líbí, používáme cookies. Návštěvou tohoto webu souhlasíte se zásadami jejich používání. Více informací
Nahoru