Nákup nad 2 500 Kč SLEVA 7 %, nad 3 500 Kč 9 % a nad 4 500 Kč 11 %! Slevový kód zadejte v košíku. Akce platí na všechny označené produkty.

Bodové osvětlení - vyberte model do obýváku i koupelny

Nemusíte být zrovna zarytými puristy, abyste odhalili, proč bodovky sbírají kladné body nejen v minimalisticky laděných interiérech. Kromě estetické role jim totiž nelze upřít ani značný praktický přínos. Navíc jsou natolik univerzální, že je bez sebemenších problémů zakomponujete do každé místnosti. Od koupelny, kde vám osvětlí zrcadlo, až po obývák, kde mohou bravurně sekundovat lustru.

Směrová světla

Chcete přilákat zraky k originálnímu objektu? Povolejte do akce směrová bodová světla neboli spoty. Tento typ svítidla se skvěle hodí taky k osvětlení jídelního stolu nebo pracovní plochy. S přehledem však zastane i funkci čtecí lampičky u postele. Obzvlášť důmyslnou variantou jsou pak sdružená bodová svítidla, která pořídíte jak v lankové, tak lištové variantě. Shrnuto a podtrženo, spoty se hodí na strop i na stěnu, stačí si jen vybrat.

Bodová světla do sádrokartonu

Podhledová světla do sádrokartonu jsou ideální volbou rovněž pro interiéry s nízkým stropem. Při vhodném rozmístění vám poslouží jako hlavní osvětlení místnosti, v roli doplňkového zdroje světla oceníte jejich talent pro navození večerní romantické atmosféry.

LED bodová světla

K již zmíněným výhodám přičtěte ještě okamžitý start a možnost častého zapínání a vypínání, zásluhou ekonomického provozu navíc bez výčitek. Díky tomu, že se bodová LED světla tolik nezahřívají, můžete je použít také k osvětlení předmětů citlivých na vyšší teplotu, třeba k osvícení vašeho oblíbeného obrazu.

Nahoru