Nákup nad 2 500 Kč SLEVA 7 %, nad 3 500 Kč 9 % a nad 4 500 Kč 11 %! Slevový kód zadejte v košíku. Akce platí na všechny označené produkty.

Bodové žárovky – namiřte světlo tam, kam chcete

Žárovky bodovky jsou týmové hráčky. Často se jich na lustru krčí hned několik. O to větší parádu ale zmáknou. Každou z nich můžete namířit na důležité místo v místnosti a pokryjete tak vše, co je třeba. Vznikne působivá kombinace soustředěného světla a stinných koutů. Více informací 

Žárovky bodovky – specialistky mezi svítidly

Na první pohled se liší od ostatních žárovek. Jsou kulaté a shora ploché. Tím pádem svítí v daleko menším úhlu než žárovky klasického tvaru. Originální je i jejich patice. Skládá se ze dvou samostatných vývodů, které se starají o bezchybný přísun elektřiny. Montují se většinou otočením v patici.

Bodové žárovky jsou hitem přelomu tisíciletí, ale i dnes mají co nabídnout. Pokud v místnosti nepotřebujete silné rozptýlené světlo, jsou pro vás jako dělané. S pomocí žárovek bodovek si snadno vytvoříte několik samostatných zón, které v pokoji oddělí vzniklý stín mezi nasměrovanými bodovkami.

Určitě vám dobře poslouží třeba v koupelně nad zrcadlem. A protože jsou celým srdcem LED, nepotřebují ke svícení moc energie. Bodovky se vám doma určitě budou hodit. Jen myslete na to, že je nezapojíte do patice pro klasickou žárovku. Kromě toho mají bodovky jen plusové body.

Nahoru