Nákup nad 2 500 Kč SLEVA 7 %, nad 3 500 Kč 9 % a nad 4 500 Kč 11 %! Slevový kód zadejte v košíku. Akce platí na všechny označené produkty.

Bytové doplňky - aranžujte, kombinujte, obměňujte

Kolik sladěných doplňků máte, tolikrát je váš domov útulnější. Svícny, lucerny a další „zdobidla“ dopřejí zkrášlovací kúru každé místnosti. Více informací 

Bytové doplňky - stavební kameny útulného domova

Nic vám doma nevykouzlí tak hřejivou atmosféru, jako správný mix pečlivě vybraných doplňků. Jejich sladěním docílíte nejen harmonického souladu, ale i příjemně zabydleného dojmu.

Tajuplná záře svíček

Romantika ve dvou i dokonalý relax ve vaně má společného jmenovatele - mihotavé světlo svíček. Kouzlo okamžiku podtrhnou stylové svícny, které pořídíte v mnoha velikostech a všemožných tvarech. Postavíte-li vedle sebe zdánlivě nesourodé kousky z různorodých materiálů, dodáte aranžmá bohémský nádech. Velmi efektní záležitostí jsou také lucerny. I pro ně platí, že jim to sluší jak ve skupinkách, tak v roli zajímavého solitéru.

Lampy a lampičky, že by záviděl i Aladin

Dalším zaručeným receptem na zkrášlení domova jsou dekorativní lampy všeho druhu. Zatímco psychedelické lávové lampy se postarají o zábavnou podívanou, oku lahodící aromalampy dokáží navíc osvěžit vzduch a solné lampy zase vytvořit zdravé mikroklima. Zcela nový rozměr dodají interiéru 3D lampy, které jsou natolik originální, že z nich stěží odtrhnete oči.

Zrcadlo, zrcadlo…

Váš vytříbený vkus mohou odrážet rovněž zrcadla a zrcátka, dostupná v různých designových variantách. Naprostou vychytávkou jsou zrcadla s osvětlením, která mají jak estetický, tak nesporný praktický přínos.

Výhodou bytových doplňků je možnost jejich nekonečného kombinování. Tak se nebojte „přepnout“ na kreativní režim a trochu si pohrát s konvencemi.

Nahoru