Časovač - digitální spínací zásuvka IP20

Kód: 100.06643
Značka: EMOS
Dostupnost:
Skladem 3 ks (Odesíláme do 22.10.2019)
239 Kč (Ušetříte 34 Kč)
205 Kč
Obrázky: Časovač - digitální spínací zásuvka IP20
Časovač - digitální spínací zásuvka IP20

Časovač má v sobě zabudovaný LCD display s funkcí nastavení maximálního počtu 140 programů pro vypnutí a zapnutí za týden (20 spínacích možností zapnutí/ vypnutí za den), odpočítáváním "countdown" a změnou letního a zimního času. Obsahuje i záložní akumulátor 1,2 V; 40 mAh; NiMH (knoflíková baterie 1× 1,2 V).

Stáhněte si

O značce EMOS

EMOSRyze česká společnost EMOS vznikla v roce 1991 v Přerově. Firma se postupem času rozrostla do koncernu se 4 zahraničními pobočkami (Slovensko, Polsko, Maďarsko, Slovinsko) a dodává své zboží téměř do celé Evropy. Společnost si dala za cíl měnit svět běžných lidí a dělat ho jednodušším. Díky tomu se s jejími cenově příznivými produkty setkáte... Přečíst celé skoro v každé domácnosti. Produktové portfolio firmy je opravdu velmi široké, naleznete v něm mimo jiné interiérová i venkovní svítidla (stropní i nástěnná), lampičky, LED panely, zářivková a orientační svítidla, LED i halogenové reflektory, vánoční osvětlení, světelné zdroje (žárovky i zářivky), svítilny, čelovky, zvonky, videotelefony a různý spotřební elektromateriál. Společnost EMOS dbá na kvalitu zboží a všechny produkty podrobuje náročným testům a kontrolám technických parametrů.

Typ Zásuvka
Materiál produktu Plast
Barevné provedení produktu Bílá
Napájení
  • Elektrické (do zásuvky)
  • Na baterie
Funkce S časovačem
Hmotnost (kg) 0.18
Maximální příkon zdroje (W) 2000
Stupeň krytí (IP) 20
Napětí (V) 230
Výrobce EMOS
Proud (A) 8.7
Záruční doba (měsíce) 24

Otázky a odpovědi

Nenašli jste, co jste hledali? Zeptejte se nás

Pro přidání otázky musíte souhlasit se zpracováním údajů
Abychom vás příště poznali a zjistili, co se vám u nás líbí, používáme cookies. Návštěvou tohoto webu souhlasíte se zásadami jejich používání. Více informací
Nahoru