Časovač - mechanická spínací zásuvka venkovní IP44

Kód: 100.06640
Značka: EMOS
Dostupnost:
Odesíláme do 04.11.2019
199 Kč (Ušetříte 28 Kč)
171 Kč
Obrázky: Časovač - mechanická spínací zásuvka venkovní IP44
Časovač - mechanická spínací zásuvka venkovní IP44

Mechanická spínací zásuvka, nebo-li časovač, je ideální pro nastavení zapnutí a vypnutí jakýchkoliv elektrických spotřebičů i ve Vaší nepřítomnosti. Umožňuje funkci trvalého sepnutí zásuvky pomocí dvoupolohového přepínače. Spínaná fáze. Možnost venkovního použití.

Stáhněte si

O značce EMOS

EMOSRyze česká společnost EMOS vznikla v roce 1991 v Přerově. Firma se postupem času rozrostla do koncernu se 4 zahraničními pobočkami (Slovensko, Polsko, Maďarsko, Slovinsko) a dodává své zboží téměř do celé Evropy. Společnost si dala za cíl měnit svět běžných lidí a dělat ho jednodušším. Díky tomu se s jejími cenově příznivými produkty setkáte... Přečíst celé skoro v každé domácnosti. Produktové portfolio firmy je opravdu velmi široké, naleznete v něm mimo jiné interiérová i venkovní svítidla (stropní i nástěnná), lampičky, LED panely, zářivková a orientační svítidla, LED i halogenové reflektory, vánoční osvětlení, světelné zdroje (žárovky i zářivky), svítilny, čelovky, zvonky, videotelefony a různý spotřební elektromateriál. Společnost EMOS dbá na kvalitu zboží a všechny produkty podrobuje náročným testům a kontrolám technických parametrů.

Typ Zásuvka
Materiál produktu Plast
Barevné provedení produktu Bílá
Napájení Elektrické (do zásuvky)
Funkce
  • S časovačem
  • Voděodolnost
Hmotnost (kg) 0.27
Maximální příkon zdroje (W) 3680
Stupeň krytí (IP) 44
Napětí (V) 230
Výrobce EMOS
Proud (A) 16
Záruční doba (měsíce) 24

Otázky a odpovědi

Nenašli jste, co jste hledali? Zeptejte se nás

Pro přidání otázky musíte souhlasit se zpracováním údajů
Abychom vás příště poznali a zjistili, co se vám u nás líbí, používáme cookies. Návštěvou tohoto webu souhlasíte se zásadami jejich používání. Více informací
Nahoru