Čelové svítilny alias čelovky

Posvítí vám při běhání, potápění i zdolávání cyklostezky. Budou vám asistovat při práci i kutilských výzvách. Žádný nadčelovkový úkol pro ně zkrátka neexistuje. Více informací 

29 produktů

Čelovky - malé, lehké a odolné svítilny stvořené pro akci

Jen málokteré svítilny jsou natolik praktické a všestranně založené jako osvědčené čelové baterky. Posvítí vám přesně tam, kam se zrovna díváte a díky tomu, že hezky „sedí“ na vašem čele, máte volné obě ruce.

Baterky typu čelovka oceníte hlavně při sportu a turistice. Trénujete na noční orientační běh? Vybavte se výkonnou čelovkou na běhání. Zkrátka ovšem nepřijdete ani v případě, že dáváte přednost večerním vyjížďkám na kole, potápění nebo rybaření. Stačí si vybrat čelovku na cyklistickou helmu nebo vodotěsnou či rybářskou čelovku. Máte-li doma malého sportovce a dobrodruha, určitě jej potěšíte vlastní dětskou čelovkou.

Čelové lampy vám přijdou vhod také při běžné údržbě domácnosti, kutění, montáži nábytku nebo práci v dílně. Optimální model najdete mezi pracovními čelovkami.

Profesionální svítilny v provedení čelovka obstojí i v těch nejnáročnějších podmínkách. Patří mezi ně například vojenské čelovky, vybavené různými filtry nebo červeným světlem pro večerní čtení z mapy. Nadstandardní výkon, mimořádnou odolnost a extrémně dlouhou životnost nabízí také LED čelovky, ideální pro outdoorové aktivity.

Abychom vás příště poznali a zjistili, co se vám u nás líbí, používáme cookies. Návštěvou tohoto webu souhlasíte se zásadami jejich používání. Více informací
Nahoru