Nákup nad 2 500 Kč SLEVA 7 %, nad 3 500 Kč 9 % a nad 4 500 Kč 11 %! Slevový kód zadejte v košíku. Akce platí na všechny označené produkty.

Čelovky na běhání

Taky jste propadli běhu? Přidejte do své běžecké výbavy kvalitní čelovku a nezaskočí vás náhlý soumrak ani zhoršená viditelnost způsobená mlhou. Více informací 

Běžecké čelovky pro větší bezpečí a radost z pohybu

Běhání je skvělý způsob, jak si udržet štíhlou siluetu, zlepšit fyzičku nebo vyčistit hlavu po celodenním shonu a stresu. Spisovatel Robert Jackson Bennett o něm prohlásil, že je to ten nejryzejší bojový sport, jaký si lze představit, protože při každém kroku bojujete sami se sebou. Pokud jste si běhání zamilovali a rádi využijete možnosti večerního „výběhu“ do terénu, nezapomeňte se vybavit vhodnou svítilnou.

Kvalitní běžecká čelovka je lehká a pohodlná, takže vás neomezuje v pohybu. V ideálním případě by se na hlavě neměla ani pohnout a už vůbec ne sjíždět k nosu. Zároveň by vás neměla tlačit a její popruhy by se vám neměly zařezávat do kůže. Při výběru čelovky na běh se zaměřte také na optimální světelný výkon (okolo 100 lm), dostatečnou výdrž a odolnost vůči pádu, vniknutí prachu a vody.

Nahoru