Nákup nad 2 500 Kč SLEVA 7 %, nad 3 500 Kč 9 % a nad 4 500 Kč 11 %! Slevový kód zadejte v košíku. Akce platí na všechny označené produkty.

Osvětlení do chodby a předsíně - račte vstoupit dál

Nemáte psa? Nevadí. Nechte se doma každý den uvítat přítulným světlem do předsíně. Nekouše, nepouští chlupy, a ještě vám poslouží. Více informací 

Stropní osvětleníZávěsné osvětleníNástěnné osvětleníBodovkyLampy a lampičkyLED panelyOrientační osvětleníZářivkové osvětlení

Chodbová světla, která prošpikují světlem vaši potemnělou předsíň

Předsíň, chodba, vstupní hala. Každý tomu říká jinak, ale všichni myslí to samé – vstupní prostor vašeho domu nebo bytu. Kvůli časté absenci oken sem většinou proniká minimum denního světla. Navíc jde o první místnost na ráně, takže si návštěvníci díky ní vytvoří první dojem o vašem způsobu života. Nezanedbávejte tedy osvětlení chodby, a už kvůli sobě si při vstupu domů dopřejte závan příjemné atmosféry.

Nesmrtelné stropnice na výsluní

Světlo na chodbu musí být především funkční. Monstrózní křišťálový lustr by se asi do většiny předsíní nevešel, ale fantazii se samozřejmě meze nekladou, takže jestli vlastníte dvougenerační vilu s olbřímí vstupní halou, šup tam s ním ;-) Hlavním faktorem při vybavování předsíně osvětlením je bezesporu velikost místnosti. Praktická jsou především přisazená stropní svítidla (tzv. stropnice). Díky výškově úsporným proporcím nezavazí při oblékání, svítí z větší výšky a osvětlují větší plochu.

Alternativní osvětlení chodby nejen pro odvážné

Kam nedosvítí stropnice, tam pomohou nástěnná svítidla, která navíc zútulní celý vstupní prostor. Větší chodby a haly můžete rovnoměrně prosvětlit podhledovými bodovkami. Pokud si chcete paprskem světla přisvítit na svou oblíbenou dekoraci nebo obraz, zvolte směrová bodová světla (tzv. spoty). Úsměv na vaší tváři jistě vyloudí pohled do peněženky po pořízení LED světel do chodby. Nejenže nejsou drahá, ale taky krásně svítí, nevadí jim časté spínání, a za elektřinu budete platit o desítky procent méně.

Než půjdete ven, tak se jistě rádi omrknete v nástěnném zrcadle s osvětlením. Pokud už zrcadlo máte, postačí vám jen výkonné osvětlení nad zrcadlo. Pro noční polospánkové pochůzky bytem pořiďte úsporné orientační svítidlo, buď se senzorem pohybu nebo se stálým světlem.

Nahoru