Nákup nad 2 500 Kč SLEVA 7 %, nad 3 500 Kč 9 % a nad 4 500 Kč 11 %! Slevový kód zadejte v košíku. Akce platí na všechny označené produkty.

Chytré lampy - geniální způsob, jak přechytračit tmu

Tyhle lampy nezískaly přívlastek „inteligentní“ jen tak pro nic za nic. Umí měnit barvu světla, některé umožňují synchronizaci světla s hudbou nebo filmem. Jiné jsou dokonce vybavené reproduktorem pro přehrávání muziky. Více informací 

Chytré lampy - pokrokové modely s „našlapanými“ funkcemi

Nepotrpíte si na kompromisy? Libujete si v moderních technologiích? Pak by vaší pozornosti neměly uniknout multifunkční chytré lampy, slibující na poli osvětlení opravdové „vyřádění“. Zásluhou inteligentních funkcí můžete měnit barvu světla a libovolně střídat různé úrovně intenzity svícení. Některé modely umožňují přednastavení několika režimů, díky čemuž si snadno zvolíte ideální osvětlení pro koncentraci při práci nebo vytvoříte intimní atmosféru pro romantickou večeři.

Chytré lampy se většinou ovládají dotykem, pomocí dálkového ovládání nebo přes aplikaci v mobilu či tabletu. V interiéru se zhostí role dokonale funkčního prvku, kterému ovšem nelze upřít ani značně atraktivní design.

Nahoru