Nákup nad 2 500 Kč SLEVA 7 %, nad 3 500 Kč 9 % a nad 4 500 Kč 11 %! Slevový kód zadejte v košíku. Akce platí na všechny označené produkty.

Chytré žárovky vykouzlí neopakovatelnou atmosféru

Dopřejte si doma trochu luxusu a jděte s dobou. Chytré žárovky můžete ovládat třeba smartphonem nebo přes umělou inteligenci. Na přání změní barvu, intenzitu nebo teplotu bílé podle denní doby. Na svou inteligenci jsou právem hrdé. Více informací 


patice žárovky E27patice žárovky E14patice žárovky GU10Stmívací žárovky

Chytré žárovky vám splní každé přání

Ovládejte světlo podle přání. Měňte barvy pouhým slovem nebo v aplikaci mobilního telefonu. Vykouzlete si inspirativní pracovní prostředí plné ostrého světla nebo jemnou relaxační žlutou nádheru. Volba je jen na vás. Nezapomínejte ani na působivou sílu romantických odstínů růžové.

Inteligentní žárovky jsou připravené osvítit interiér k vaší spokojenosti. Je jedno, jestli začnete jedinou žárovkou a pak se rozhodnete dokoupit ostatní, nebo rovnou pořídíte celý set s bridgem, který si rozumí s umělou inteligencí více výrobců. Pokud zvolíte set, budete si doma moct rozsvěcet a zhasínat slovně, a to je pecka.

Drtivá většina chytrých žárovek dokáže zrcadlit intenzitu venkovního světla podle denní doby. Ale stejně tak můžete žárovku nastavit na jiný režim. Vždy vám vyjde vstříc. A věřte nebo ne, existují i inteligentní žárovky s vestavěným reproduktorem.

Nahoru