Nákup nad 2 500 Kč SLEVA 5 %, nad 3 500 Kč 7 % a nad 4 500 Kč 10 %! Sleva se automaticky odečte v košíku a platí na všechno kromě zboží v akci.

Dálkové ovládání pro ventilátory značky FARO

Do konce akce zbývá: 17d 5h 55m 4s
Kód: 100.28706
Značka: FARO BARCELONA
Dostupnost:
Odesíláme do 09.10.2020
2 570 Kč

Jako dárek vám zdarma přibalíme

Dekorativní solná lampa ROCK (v hodnotě 99 Kč)
Obrázky: Dálkové ovládání pro ventilátory značky FARO
Dálkové ovládání pro ventilátory značky FARO
2 570 Kč

Dálkové ovládání programovatelné pro stropní ventilátory FARO. Balení obsahuje držák na zeď, vysílač i přijímač, který je nutné nainstalovat do ventilátoru.

Obrázky pro výrobce FARO BARCELONA

O značce FARO BARCELONA

FARO BARCELONAMés que un club (víc než jen klub) je hrdý slogan fotbalového klubu katalánské metropole. Stejně tak FARO BARCELONA, jakožto špičkový výrobce osvětlení a ventilátorů, by mohl mít slogan més que una llum (víc než jen světlo). Obě hesla odkazují k tomu, že společnosti přesahují rámec svého podnikání do života běžného... Přečíst celé člověka. A přesně o tom to u firmy sídlící na východním pobřeží Španělska je. FARO BARCELONA je na světě už od roku 1945 a stále sama sebe prezentuje jako velkou rodinu. To ostatně není u Katalánců žádným překvapením. Tento legendární výrobce dělá radost v domácnostech a podnicích ve více než 90 zemích světa. Nabízí interiérové, exteriérové i technické osvětlení. Pověstnou třešničkou na dortu jsou pak beze sporu ventilátory, a zejména ventilátory s osvětlením. Ty ostatně najdete i na našem e-shopu. Stačí si vybrat.

Typ Příslušenství k osvětlení
Šířka (mm) 60
Výška (mm) 120
Hloubka (mm) 20
Stupeň krytí (IP) 20
Materiál produktu Plast
Barevné provedení produktu Bílá
Výrobce FARO BARCELONA
Maržová skupina F
Záruční doba (měsíce) 36

Otázky a odpovědi

Nenašli jste, co jste hledali? Zeptejte se nás

Pro přidání otázky musíte souhlasit se zpracováním údajů
Abychom vás příště poznali a zjistili, co se vám u nás líbí, používáme cookies. Návštěvou tohoto webu souhlasíte se zásadami jejich používání. Více informací
Nahoru