Nákup nad 2 300 Kč SLEVA 7 %, nad 3 800 Kč 9 % a nad 5 300 Kč 11 %! Sleva se automaticky odečte v košíku a platí na všechny označené produkty.

Dálkové ovládání pro všechny typy stropních ventilátorů GLOBO

Kód: 100.13608
Značka: GLOBO
Dostupnost:
Odesíláme do 19.08.2021
1 590 Kč
Obrázky: Dálkové ovládání pro všechny typy stropních ventilátorů GLOBO
Dálkové ovládání pro všechny typy stropních ventilátorů GLOBO
1 590 Kč

Infračervené dálkové ovládání k ventilátorů GLOBO. Jedná se o možnost domontování k ventilátorům, které nejsou vybavené dálkovým ovládáním. Funkce: vypnutí / zapnutí ventilátoru, vypnutí / zapnutí osvětlení (pokud je svítidlo součástí ventilátoru). Baterie k ovladači jsou součástí balení.

O značce GLOBO

GLOBOSpolečnost GLOBO byla založena v roce 1998 v Rakousku a zabývá se výrobou bytových a venkovních svítidel a světlených zdrojů. Firma se díky svému výzkumu, vývoji a neotřelému designu produktů stala předním evropským specialistou a definuje trendy na trhu s osvětlením. GLOBO disponuje 5 distribučními centry (Slovensko, Itálie, Španělsko, Rusko... Přečíst celé a Srbsko), odkud rozesílá své produkty do více než 50 zemí světa. GLOBO má ve svém portfoliu několik tisíc modelů a každoročně na trh uvede až 1000 novinek. V nabídce najdete veškerá interiérová svítidla (lustry, spoty, zářivky, lampy…), zahradní svítidla včetně solárních, stropní ventilátory, světelné zdroje, inteligentní osvětlení a všemožné světelné dekorace a doplňky. Společnost GLOBO to s kvalitou myslí vážně, a proto všechny své výrobky nepřetržitě kontroluje a testuje, přičemž spolupracuje i s renomovanými zkušebními institucemi jako TÜV a SGS.

Typ Příslušenství k osvětlení
Výrobce GLOBO
Záruční doba (měsíce) 24

Otázky a odpovědi

Nenašli jste, co jste hledali? Zeptejte se nás

Pro přidání otázky musíte souhlasit se zpracováním údajů
Abychom vás příště poznali a zjistili, co se vám u nás líbí, používáme cookies. Návštěvou tohoto webu souhlasíte se zásadami jejich používání. Více informací
Nahoru