Dálkové ovládání světel – usedněte na trůn krále světel

Pryč se skromností. Chtějte to nejlepší a nejmodernější svícení, které můžete ovládat odkudkoliv. Bezdrátové ovládání světel vás strhne. Ať už se rozhodnete žárovkám rozkazovat ovladačem, smartphonem nebo slovně, uvidíte, že vás to dostane. Více informací 

4 produktů

Žárovky vás poslechnou na slovo nebo dotyk

Užívejte si doma maximální komfort při rozsvěcení a zhasínání. V naší nabídce najdete celou škálu osvětlení na dálkové ovládání. Jakmile si ho doma nainstalujete, můžete zapomenout na slovo vypínač, protože už ho nebudete potřebovat. Dálkové řízení osvětlení si zamilujete na první rozsvícení.

Máme pro vás hned několik variant dálkového ovládání osvětlení. Je jen na vás, jestli se vrhnete do moderního svícení po hlavě, nebo pro začátek vyzkoušíte menší sadu svítidel. Uvidíte, že vás nadchnou. Pro velké nadšence jsou k mání sady s dálkovým ovladačem, pomocí něhož můžete žárovku přepínat nejen v intenzitě, ale i do různých barev.

Kdyby vás náhodou doma zlobil váš čtyřnohý mazlíček a nechtěl vás poslechnout, netrapte se. Světla vás totiž poslechnou pokaždé. Navíc hned napoprvé. To je jasné.

Abychom vás příště poznali a zjistili, co se vám u nás líbí, používáme cookies. Návštěvou tohoto webu souhlasíte se zásadami jejich používání. Více informací
Nahoru