Detektor oxidu uhelnatého v místnosti HONEYWELL

Kód: 100.06685
Značka: EMOS
Dostupnost:
Poslední 1 ks skladem (Odesíláme do 23.10.2019)
Do vyprodání zásob
1 869 Kč (Ušetříte 119 Kč)
1 750 Kč

Další kousky ze stejné kolekce

Obrázky: Detektor oxidu uhelnatého v místnosti HONEYWELL
Detektor oxidu uhelnatého v místnosti HONEYWELL
1 750 Kč

Detektor CO s opticko-akustickou signalizací a životností 10 let. LCD displej pro čtení aktuální hodnoty úrovně CO v místnosti. Možnost bezdrátového propojení s dalšími detektory pomocí modulu XW100. Funkce načtení dat z alarmu pomocí aplikace pro Android nebo iOS. Možnost kontroly funkčnosti, četnosti alarmů, servisní historie atd. Typ instalace: montáž na zeď nebo volně stojící. Typ signalizace: optická i zvuková. Hlasitost signalizace: >90 dB ve vzdálenosti 1 m. Provozní teplota: -10 °C až 45 °C. Provozní vlhkost: 25–95 %. Napájení: 3V lithiová baterie (součástí balení), nevyměnitelná. Doporučení: Hlásič je vhodné umístit u stropu asi 30 cm od stěny, také nad okny a dveřmi. Při instalaci na stěnu dejte detektor asi 15 cm pod strop. Pro správné fungování hlásič připevněte v blízkosti spalovacích zařízení ve vodorovné vzdálenosti 1 až 3 metry.

Stáhněte si

O značce EMOS

EMOSRyze česká společnost EMOS vznikla v roce 1991 v Přerově. Firma se postupem času rozrostla do koncernu se 4 zahraničními pobočkami (Slovensko, Polsko, Maďarsko, Slovinsko) a dodává své zboží téměř do celé Evropy. Společnost si dala za cíl měnit svět běžných lidí a dělat ho jednodušším. Díky tomu se s jejími cenově příznivými produkty setkáte... Přečíst celé skoro v každé domácnosti. Produktové portfolio firmy je opravdu velmi široké, naleznete v něm mimo jiné interiérová i venkovní svítidla (stropní i nástěnná), lampičky, LED panely, zářivková a orientační svítidla, LED i halogenové reflektory, vánoční osvětlení, světelné zdroje (žárovky i zářivky), svítilny, čelovky, zvonky, videotelefony a různý spotřební elektromateriál. Společnost EMOS dbá na kvalitu zboží a všechny produkty podrobuje náročným testům a kontrolám technických parametrů.

Typ Detektory CO a vody
Materiál produktu Plast
Barevné provedení produktu Bílá
Napájení Na baterie
Funkce Voděodolnost
Šířka (mm) 36
Výška (mm) 72
Průměr (mm) 100
Hmotnost (kg) 0.16
Stupeň krytí (IP) 44
Napětí (V) 3
Výrobce EMOS
Kolekce DETEKT
Záruční doba (měsíce) 24

Otázky a odpovědi

Nenašli jste, co jste hledali? Zeptejte se nás

Pro přidání otázky musíte souhlasit se zpracováním údajů
Abychom vás příště poznali a zjistili, co se vám u nás líbí, používáme cookies. Návštěvou tohoto webu souhlasíte se zásadami jejich používání. Více informací
Nahoru