Nákup nad 2 500 Kč SLEVA 7 %, nad 3 500 Kč 9 % a nad 4 500 Kč 11 %! Slevový kód zadejte v košíku. Akce platí na všechny označené produkty.

Dětské lampičky na zeď – nedají strašidlům žádnou šanci

Strach ze tmy jsme v určitém období života měli všichni. Svým dětem ale můžete v boji se záludnou tmou pomoct. Pořiďte jim lampičky na zeď. Ta bude bedlivě střežit jejich klidný spánek, zatímco vy si budete moct taky v klidu odpočinout. Uvidíte, že si je zamilujete vy i děti. Více informací 

Barevní kamarádi na zdi hlídají celou noc

Mají vaše děti rády motivy se zvířátky, autíčky, princeznami, nebo dokonce smajlíky? V tom případě jim dětskou lampou na zeď uděláte velkou radost. Dnes už se dávno nemusíte omezovat jen na klasické fosforeskující hvězdičky, které lemovaly stěny dětských pokojů před deseti i více lety.

Vyberte pro svého potomka celou sadu usměvavých strážců bezpečného spánku a dopřejte jim klidný odpočinek každou noc. Dětské lampičky na zeď máme v mnoha provedeních. Uděláme v mžiku radost milovníkům zvířat, sportu, autíček, princezen, ale i usměvavých obličejů. Záleží jen na vás, po jakém svítidle sáhnete.

Zamyslete se, jak velký pokoj potřebujete dětskou lampou na zeď osvítit. Platí, že během spánku by dítě nemělo být oslněné prudkým světlem, jinak se mu bude spát naopak hůř. Takže hledejte spíš světlo proti strachu s mírnou, nerušivou září. Taková jsou proti tmě nejlepší. Věřte nám, víme to z vlastní zkušenosti.

Nahoru