EXTRA SLEVA až -40 % na tisíce vybraných svítidel. Slevové kódy budou automaticky uplatněny v košíku. Akce platí do 22. 7. nebo do vyprodání zásob.

Dětské lampy s klipem – malí pomocníci se svícením

Každý potřebuje k práci i zábavě dostatek světla. Jinak bychom si kazili oči. A to samozřejmě nechceme. Pro děti to platí dvojnásob. Proto se doma určitě hodí mít dětskou lampu s klipem. Vašim nejmenším doma posvítí, na co je potřeba, a můžete je přenášet, kam jen budete chtít. Více informací 

24 produktů

Zářivé barevné kamarádky

Každé dítě chce mít kamarády. A to je naprosto v pořádku. No a když jim navíc dokáže kamarád vše vysvětlit, tím lépe. Přesně takové jsou dětské lampy s klipem. Ve srovnání s modely pro dospělé jsou většinou oblečené do kabátků sytějších barev, kterými se neváhají kdykoliv pochlubit. Jinak ale fungují stejně spolehlivě. Stačí stisknout vypínač a rozzáří se jako hvězdy.

Mrkněte se do naší nabídky a vyberte pro svého potomka tu pravou barevnou kamarádku na stůl. Třeba mu kromě stolku rozzáří i úsměv.

Abychom vás příště poznali a zjistili, co se vám u nás líbí, používáme cookies. Návštěvou tohoto webu souhlasíte se zásadami jejich používání. Více informací
Nahoru