Nákup nad 2 500 Kč SLEVA 7 %, nad 3 500 Kč 9 % a nad 4 500 Kč 11 %! Slevový kód zadejte v košíku. Akce platí na všechny označené produkty.

Dětské nástěnné lampy – první pomoc proti nočním můrám

Děti mají jak známo nekonečnou fantazii. Ta je ale s přicházející nocí může strašit. Naštěstí stačí jen trochu světla, kterého se rozespalý mrňous může chytit, aby se nestrhla pohroma v podobě pláče a záchvatu strachu. Pomůžou dětské nástěnné lampy. Více informací 

Ve dne hlídáte vy, v noci lampy

Veselé motivy dětských nástěnných lampiček nedají žádnému bubákovi na světě šanci. Strach ze tmy se v očích vašich potomků rozplyne ještě před tím, než ho jejich fantazie dokáže zdatně přikořenit strašidly a duchy. Sympatický hrdina v podobě nástěnné lampičky rázně zatočí s negativními myšlenkami a pohlídá klidný spánek nejmenších.

Protože víme, že děti umějí být dost vybíravé, připravili jsme si pro vás celou řadu motivů pro holky i kluky. Určitě se vám pro vaše ratolesti podaří najít tu správnou variantu, která se postará o klidný spánek vašich dětí, a tedy i váš. Šup s lampou na zeď a hezké sny.

Nahoru