Nákup nad 2 500 Kč SLEVA 7 %, nad 3 500 Kč 9 % a nad 4 500 Kč 11 %! Slevový kód zadejte v košíku. Akce platí na všechny označené produkty.

Dezinfekční a sterilizační UV lampy – záruka čistého domova

Sterilizační UV lampy se postarají o bezpečí. Za pár minut dokážou zbavit místnost o ploše až 40 m2 všech nechtěných mikroorganismů, jako jsou viry, bakterie nebo plísně. Akorát si dejte pozor, ať jim do cesty nepostavíte rostliny nebo zvířata. Více informací 

Posviťte si na bacily

Dejte bakteriím a virům pořádnou lekci. Ultrafialové dezinfekční lampy se o vše postarají během několika minut. Stačí je postavit do výšky přibližně jednoho metru a ubezpečit se, že v okolí nic nepřekáží UV paprskům v proudění prostorem. Můžete si pohodlně nastavit zpoždění spuštění, délku záření a vzdálit se, než doběhne přednastavená doba. Pak se sterilizační lampa sama vypne. Až k tomu dojde, nezapomeňte místnost vyvětrat.

Antibakteriální UV lampy fungují na principu ultrafialového záření, které rozkládá živé organismy. Ale nebojte se, člověku baktericidní lampa neublíží. Navíc mají integrované pohybové čidlo, které automaticky zhasne trubici, když se něco mihne v dosahu záření. Dezinfekční lampu využijete nejen při období chřipek nebo angín, ale i proti plísním na zdech nebo jako prevenci vlhkých stěn. Vybavte se germicidní lampou ještě dnes.

Nahoru