Nákup nad 2 500 Kč SLEVA 7 %, nad 3 500 Kč 9 % a nad 4 500 Kč 11 %! Slevový kód zadejte v košíku. Akce platí na všechny označené produkty.

Světla do dílny, garáže i sklepa - vsaďte na výkon, odolnost a spolehlivost

Sehraná parta nezdolných tahounů převálcuje šero v garáži i tmu ve sklepě. Obhlédněte stropnice, zářivky, dílenská svítidla i montážní lampy. Více informací 

Nepostradatelné osvětlení do sklepa i garáže

Chodíte do sklepa s nataženýma rukama, abyste si nenarazili čenich? Máte v suterénu dílnu nebo garáž, kde si nevidíte pod ruky, natož pod nohy? Zainvestujte do vhodného osvětlení a prosviťte potemnělé prostory jednou pro vždy.

Sklepy, dílny, garáže, prádelny nebo sušárny se vyznačují hned několika nepříjemnými konstrukčními vlastnostmi. Bývají zčásti nebo celé pod úrovní země, takže mají nízké stropy, a malá nebo dokonce žádná okna. Z toho pramení nedostatek přirozeného denního světla a poměrně častá zvýšená vlhkost.

Světlá dílna nebo garáž je základ úspěchu

Ať už jste profík nebo domácí kutil, máte ve své dílně jistě důkladně zameteno, pečlivě vyrovnané nářadí a na dveřích ceduli “Warning: Genius at Work”. Co vám ale umožní opravdu 100% výkony, je silné, spolehlivé a odolné osvětlení do dílny. Na strop je kvůli nižším výškovým proporcím vhodné použít stropní přisazená svítidla (tzv. stropnice) s výkonným LED světelným zdrojem. Pokud myslel váš architekt velkoryse, a nebrousíte hlavou strop, můžete použít i zářivky do dílny vhodných proporcí. Do temných koutů nebo třeba za regály umístěte technická nástěnná světla. Spižírny, domácí sklady a jiné úložné prostory pak lze osvětlit pomocí směrových reflektorů.

Pokud máte neustále hlavu pod kapotou nebo žijete v montážní jámě pod autem, nebude vám hlavní světlo často stačit. Pořiďte si pracovní svítilnu nebo montážní lampu a posviťte si přímo na inkriminované místo. Dobře vám poslouží i přenosný reflektor. Jestli potřebujete mít obě ruce volné, nasaďte na hlavu výkonnou pracovní čelovku nebo na kovový díl připněte LED svítilnu s magnetem. Díky kvalitnímu světlu do garáže bude vaše práce nejen příjemnější, ale hlavně bezpečnější.

Pozor na vlhkost a prach

V prádelně, sušárně nebo ve špatně izolovaných suterénech si pohlídejte odolnost světel proti vlhkosti. V dílnách, kde často řežete nebo brousíte, myslete na dostatečnou prachotěsnost svítidla. Odpovídající IP krytí vám zaručí bezchybný provoz sklepního světla po mnoho let.

Nahoru