Domovní bezdrátový zvonek P5725, s nočním světlem

Kód: 100.06783
Značka: EMOS
Dostupnost:
Poslední 1 ks skladem (Odesíláme do 22.10.2019)
509 Kč (Ušetříte 69 Kč)
440 Kč

Další kousky ze stejné kolekce

Obrázky: Domovní bezdrátový zvonek P5725, s nočním světlem
Domovní bezdrátový zvonek P5725, s nočním světlem

Bezdrátový zvonek s integrovaným nočním světlem je určen k trvalému připojení do elektrické sítě o napětí 230V AC s dosahem až 100 m pomocí radiových vln na kmitočtu 433MHz. Napájení tlačítka 1× 12 V A23 (součástí balení). Funkce automatického párování a nastavení hlasitosti vyzvánění ze 4 úrovní. Možnost výběru ze 32 melodií. Maximální hlasitost zvonění 85 dB.

Stáhněte si

O značce EMOS

EMOSRyze česká společnost EMOS vznikla v roce 1991 v Přerově. Firma se postupem času rozrostla do koncernu se 4 zahraničními pobočkami (Slovensko, Polsko, Maďarsko, Slovinsko) a dodává své zboží téměř do celé Evropy. Společnost si dala za cíl měnit svět běžných lidí a dělat ho jednodušším. Díky tomu se s jejími cenově příznivými produkty setkáte... Přečíst celé skoro v každé domácnosti. Produktové portfolio firmy je opravdu velmi široké, naleznete v něm mimo jiné interiérová i venkovní svítidla (stropní i nástěnná), lampičky, LED panely, zářivková a orientační svítidla, LED i halogenové reflektory, vánoční osvětlení, světelné zdroje (žárovky i zářivky), svítilny, čelovky, zvonky, videotelefony a různý spotřební elektromateriál. Společnost EMOS dbá na kvalitu zboží a všechny produkty podrobuje náročným testům a kontrolám technických parametrů.

Typ Zvonek
Materiál produktu Plast
Barevné provedení produktu Bílá
Napájení Elektrické (do zásuvky)
Hmotnost (kg) 0.17
Příkon zdroje (W) 230
Stupeň krytí (IP) 20
Napětí (V) 12
Výrobce EMOS
Kolekce ZVONKA-M
Záruční doba (měsíce) 24

Otázky a odpovědi

Nenašli jste, co jste hledali? Zeptejte se nás

Pro přidání otázky musíte souhlasit se zpracováním údajů
Abychom vás příště poznali a zjistili, co se vám u nás líbí, používáme cookies. Návštěvou tohoto webu souhlasíte se zásadami jejich používání. Více informací
Nahoru