Nákup nad 2 500 Kč SLEVA 7 %, nad 3 500 Kč 9 % a nad 4 500 Kč 11 %! Slevový kód zadejte v košíku. Akce platí na všechny označené produkty.

Dotykové lampy a lampičky - konec šátrání po vypínači!

Máte v merku vychytávky? Otestujte „dotýkavky“. Lampy a lampičky s dotykovým ovládáním vás nadchnou jak moderními funkcemi, tak pokrokovým designem. Více informací 

Dotykové lampy a lampičky - stačí jediný dotek a celé se rozzáří…

Není lampa jako lampa. Své o tom ví nejen designoví fajnšmekři se zálibou v moderních technologických vychytávkách, ale i „obyčejní“ smrtelníci, kteří preferují svítidla s komfortním ovládáním. Ať už se řadíte k první či druhé skupině, dotykové lampy a lampičky oceníte hned z několika důvodů.

V souvislosti s rozsvícením a zhasínáním odpadá nepříjemnost v podobě šátrání po vypínači na kabelu nebo těle lampy. Většinu modelů navíc pořídíte s praktickou stmívatelnou funkcí, která vám umožní regulovat intenzitu světla podle aktuální potřeby. Tuto vlastnost uvítáte například v případě dotykové noční lampy do ložnice, s níž navodíte příjemnou atmosféru pro usínání.  A do třetice, pestrá škála tvarů vám umožní vybrat stylový kousek do jakéhokoli interiéru. V nabídce najdete dotykové lampy stolní i podlahové, tak je račte omrknout.

Nahoru