Elektrický lapač hmyzu, 4W

Kód: 100.06305
Značka: EMOS
Dostupnost:
Odesíláme do 29.10.2019
339 Kč (Ušetříte 51 Kč)
288 Kč

Další kousky ze stejné kolekce

Obrázky: Elektrický lapač hmyzu, 4W
Elektrický lapač hmyzu, 4W

Elektrický lapač hmyzu vás účině ochrání nejen v letních měsících před dotěrným hmyzem. Zdroj světla - UV-A zářivka 4W. Délka napájecího vodiče - 1 m. Napájení - 220–240V/50Hz.

Stáhněte si

O značce EMOS

EMOSRyze česká společnost EMOS vznikla v roce 1991 v Přerově. Firma se postupem času rozrostla do koncernu se 4 zahraničními pobočkami (Slovensko, Polsko, Maďarsko, Slovinsko) a dodává své zboží téměř do celé Evropy. Společnost si dala za cíl měnit svět běžných lidí a dělat ho jednodušším. Díky tomu se s jejími cenově příznivými produkty setkáte... Přečíst celé skoro v každé domácnosti. Produktové portfolio firmy je opravdu velmi široké, naleznete v něm mimo jiné interiérová i venkovní svítidla (stropní i nástěnná), lampičky, LED panely, zářivková a orientační svítidla, LED i halogenové reflektory, vánoční osvětlení, světelné zdroje (žárovky i zářivky), svítilny, čelovky, zvonky, videotelefony a různý spotřební elektromateriál. Společnost EMOS dbá na kvalitu zboží a všechny produkty podrobuje náročným testům a kontrolám technických parametrů.

Typ
  • Svítilna
  • Lapač hmyzu
Materiál produktu Plast
Barevné provedení produktu Černá
Technologie UV-A
Napájení Elektrické (do zásuvky)
Počet žárovek 1
Šířka (mm) 125
Výška (mm) 245
Hmotnost (kg) 0.50
Příkon zdroje (W) 4
Stupeň krytí (IP) 20
Napětí (V) 230
Výrobce EMOS
Kolekce Kmpcsv
Záruční doba (měsíce) 24

Otázky a odpovědi

Nenašli jste, co jste hledali? Zeptejte se nás

Pro přidání otázky musíte souhlasit se zpracováním údajů
Abychom vás příště poznali a zjistili, co se vám u nás líbí, používáme cookies. Návštěvou tohoto webu souhlasíte se zásadami jejich používání. Více informací
Nahoru