Elektromateriál - prostě takové ty nezbytnosti…

Prodlužujte, rozdvojujte, napájejte. Elektro vychytávky a elektroinstalační nezbytnosti všeho druhu jsou připraveny přijmout jakoukoli výzvu. Více informací 

281 produktů

Elektromateriál - prodlužovačky, rozdvojky, zásuvky, vypínače…

Krátký kábl, málo zásuvek? Kdo by to neznal. Objednáte novou elektroniku, vybalíte, umístíte... a ouha. Přívodní kabel nedosáhne k zásuvce, a nebo v ní už nezbyla volná zdířka. Nenechte se vykolejit a pořiďte si dostatečně dlouhý prodlužovací kabel. Do bytu vám bude nejspíš stačit kratší prodlužovačka v délce několika metrů. Praktická bude prodlužka s vypínačem (často s LED podsvícením) nebo s přepěťovou ochranou pro ty, kteří se obávají poškození spotřebičů způsobeným kolísáním elektrického proudu například při bouřce. Na své si přijdou i fachmani a kutilové. Venkovní prodlužovací kabely na bubnu v různých délkách (20, 30, 50 i více metrů), samonavíjecí, se 4 zásuvkami, s vypínačem atd. atd. - pro každého něco.

Většina prodlužováků je na konci opatřena rozdvojkou se 3 až 10 zásuvkami. Tam, kde je kabel zbytečný, postačí jen rozbočovací zásuvka. Pokud se vám kábly nedaří zkrotit nebo se na ně prostě jen nechcete dívat, omrkněte organizéry kabelů.

Bez šťávy to nejde

Nabijte svůj mobil, ať už jste kdekoli. Doma, v práci nebo třeba v autě. USB nabíječky vám umožní nabíjet i několik zařízení naráz, stačí si jen vybrat mezi verzí do elektrické zásuvky nebo zapalovače auta. Pokud nejste v dosahu zásuvky a potřebujete svůj mobil nebo tablet udržet čilý, přijde vám vhod mobilní nabíječka, tzv. powerbanka. Vyšší kapacita vám umožní více nabití.

Nebaví vás neustále kupovat nové baterky do své žíznivé elektroniky? Pořiďte si nabíjecí baterie včetně nabíječky a šetřete peníze i životní prostředí.

V létě chladí, v zimě hřeje

Ne každý se může za horkých letních dnů povalovat u vody. Pro kancelářské dříče, ale i pro ty, kteří prostě jen hůř snášejí letní klima, je ideálním řešením stropní ventilátor. Nejenže vás v létě příjemně ochladí, ale vybrané kousky vybavené zpětných chodem, můžete navíc využít i v zimě, kdy větrák tlačí teplý vzduch od stropu zpět k zemi. Vychytávkou je pak stropní ventilátor se světlem. Větrák nesoupeří o prostor na stropě s lustrem, ale umí plnohodnotně zastoupit obě zařízení. Pokud máte rádi pohodlí, pořiďte si ventilátor s dálkovým ovládáním. Z křesla už pak budete muset chodit jen pro chlazené nápoje ;-)

Haló, kdo tam?

Bez zvonku to prostě nejde. Pošťák vám ujede s balíčkem, i když jste doma, a návštěva bude nervózně stepovat před vchodem, než se vám dovolá. Pořiďte si pořádný domovní zvonek nebo rovnou videotelefon a máte jednou provždy vystaráno.

Abychom vás příště poznali a zjistili, co se vám u nás líbí, používáme cookies. Návštěvou tohoto webu souhlasíte se zásadami jejich používání. Více informací
Nahoru