Flexo šňůra PVC 2x0,75 mm, 2m černá

Kód: 100.06692
Značka: EMOS
Dostupnost:
Odesíláme do 04.11.2019
49 Kč (Ušetříte 6 Kč)
43 Kč

Další kousky ze stejné kolekce

Obrázky: Flexo šňůra PVC 2x0,75 mm, 2m černá
Flexo šňůra PVC 2x0,75 mm, 2m černá

Pro připojení různých elektro spotřebičů. Délka 2 m. Vodič H03VVH2-F. Průřez vodiče 2× 0,75 mm2. Bez vypínače. Typ KF-H1 (HY020-F).

Stáhněte si

O značce EMOS

EMOSRyze česká společnost EMOS vznikla v roce 1991 v Přerově. Firma se postupem času rozrostla do koncernu se 4 zahraničními pobočkami (Slovensko, Polsko, Maďarsko, Slovinsko) a dodává své zboží téměř do celé Evropy. Společnost si dala za cíl měnit svět běžných lidí a dělat ho jednodušším. Díky tomu se s jejími cenově příznivými produkty setkáte... Přečíst celé skoro v každé domácnosti. Produktové portfolio firmy je opravdu velmi široké, naleznete v něm mimo jiné interiérová i venkovní svítidla (stropní i nástěnná), lampičky, LED panely, zářivková a orientační svítidla, LED i halogenové reflektory, vánoční osvětlení, světelné zdroje (žárovky i zářivky), svítilny, čelovky, zvonky, videotelefony a různý spotřební elektromateriál. Společnost EMOS dbá na kvalitu zboží a všechny produkty podrobuje náročným testům a kontrolám technických parametrů.

Typ
  • Instalační materiál
  • Flexošňůra
Barevné provedení produktu Černá
Napájení Elektrické (do zásuvky)
Hloubka (mm) 2000
Hmotnost (kg) 0.09
Stupeň krytí (IP) 20
Výrobce EMOS
Kolekce FLEXON
Záruční doba (měsíce) 24

Otázky a odpovědi

Nenašli jste, co jste hledali? Zeptejte se nás

Pro přidání otázky musíte souhlasit se zpracováním údajů
Abychom vás příště poznali a zjistili, co se vám u nás líbí, používáme cookies. Návštěvou tohoto webu souhlasíte se zásadami jejich používání. Více informací
Nahoru