Flexo šňůra PVC 2x0,75 mm, 3m černá s vypínačem

Kód: 100.06700
Značka: EMOS
Dostupnost:
Odesíláme do 04.11.2019
69 Kč (Ušetříte 9 Kč)
60 Kč

Další kousky ze stejné kolekce

Obrázky: Flexo šňůra PVC 2x0,75 mm, 3m černá s vypínačem
Flexo šňůra PVC 2x0,75 mm, 3m černá s vypínačem

Pro připojení různých elektro spotřebičů. S vypínačem na kabelu. Délka 3 m. Vodič H03VVH2-F. Průřez vodiče 2× 0,75 mm2. Typ KF-H1/S051E4.

Stáhněte si

O značce EMOS

EMOSRyze česká společnost EMOS vznikla v roce 1991 v Přerově. Firma se postupem času rozrostla do koncernu se 4 zahraničními pobočkami (Slovensko, Polsko, Maďarsko, Slovinsko) a dodává své zboží téměř do celé Evropy. Společnost si dala za cíl měnit svět běžných lidí a dělat ho jednodušším. Díky tomu se s jejími cenově příznivými produkty setkáte... Přečíst celé skoro v každé domácnosti. Produktové portfolio firmy je opravdu velmi široké, naleznete v něm mimo jiné interiérová i venkovní svítidla (stropní i nástěnná), lampičky, LED panely, zářivková a orientační svítidla, LED i halogenové reflektory, vánoční osvětlení, světelné zdroje (žárovky i zářivky), svítilny, čelovky, zvonky, videotelefony a různý spotřební elektromateriál. Společnost EMOS dbá na kvalitu zboží a všechny produkty podrobuje náročným testům a kontrolám technických parametrů.

Typ
  • Instalační materiál
  • Flexošňůra
Barevné provedení produktu Černá
Napájení Elektrické (do zásuvky)
Funkce S vypínačem na kabelu
Hloubka (mm) 3000
Hmotnost (kg) 0.16
Stupeň krytí (IP) 20
Výrobce EMOS
Kolekce FLEXON
Záruční doba (měsíce) 24

Otázky a odpovědi

Nenašli jste, co jste hledali? Zeptejte se nás

Pro přidání otázky musíte souhlasit se zpracováním údajů
Abychom vás příště poznali a zjistili, co se vám u nás líbí, používáme cookies. Návštěvou tohoto webu souhlasíte se zásadami jejich používání. Více informací
Nahoru