Flexo šňůra PVC 3x1,5 mm, 3m bílá

Kód: 100.06709
Značka: EMOS
Dostupnost:
Odesíláme do 04.11.2019
109 Kč (Ušetříte 15 Kč)
94 Kč

Další kousky ze stejné kolekce

Obrázky: Flexo šňůra PVC 3x1,5 mm, 3m bílá
Flexo šňůra PVC 3x1,5 mm, 3m bílá

Pro připojení různých elektro spotřebičů. Délka 3 m. Vodič H05VV-F 3G. Průřez vodiče 3× 1,5 mm2. Bez vypínače. Typ KF-CR2 (HY005-F).

Stáhněte si

O značce EMOS

EMOSRyze česká společnost EMOS vznikla v roce 1991 v Přerově. Firma se postupem času rozrostla do koncernu se 4 zahraničními pobočkami (Slovensko, Polsko, Maďarsko, Slovinsko) a dodává své zboží téměř do celé Evropy. Společnost si dala za cíl měnit svět běžných lidí a dělat ho jednodušším. Díky tomu se s jejími cenově příznivými produkty setkáte... Přečíst celé skoro v každé domácnosti. Produktové portfolio firmy je opravdu velmi široké, naleznete v něm mimo jiné interiérová i venkovní svítidla (stropní i nástěnná), lampičky, LED panely, zářivková a orientační svítidla, LED i halogenové reflektory, vánoční osvětlení, světelné zdroje (žárovky i zářivky), svítilny, čelovky, zvonky, videotelefony a různý spotřební elektromateriál. Společnost EMOS dbá na kvalitu zboží a všechny produkty podrobuje náročným testům a kontrolám technických parametrů.

Typ
  • Instalační materiál
  • Flexošňůra
Materiál produktu Plast
Barevné provedení produktu Bílá
Napájení Elektrické (do zásuvky)
Hloubka (mm) 3000
Hmotnost (kg) 0.36
Stupeň krytí (IP) 20
Výrobce EMOS
Kolekce FLEXON
Záruční doba (měsíce) 24

Otázky a odpovědi

Nenašli jste, co jste hledali? Zeptejte se nás

Pro přidání otázky musíte souhlasit se zpracováním údajů
Abychom vás příště poznali a zjistili, co se vám u nás líbí, používáme cookies. Návštěvou tohoto webu souhlasíte se zásadami jejich používání. Více informací
Nahoru