Nákup nad 2 500 Kč SLEVA 7 %, nad 3 500 Kč 9 % a nad 4 500 Kč 11 %! Slevový kód zadejte v košíku. Akce platí na všechny označené produkty.

Globo Smart – chytré domácí svícení

Chytré domácí osvětlení nemusí stát desetitisíce. Globo Smart řada inteligentních svítidel vám doma zajistí maximální komfort při rozsvěcování, zhasínání nebo úpravě barvy a intenzity světla. A dokonce ani nebudete muset hnout prstem. Více informací 

Chytrá domácnost GLOBO Lighting a aplikace Tuya znamená maximální pohodlí

Představte si, že ovládáte lampičku, lustr i nástěnné osvětlení pouhým jedním kliknutím v mobilní aplikaci. Přesně taková je Tuya Smart, která si rozumí s Androidem i iOS a dokáže poroučet chytrému osvětlení různých značek. Tuyu si stáhnete v obchodě s aplikacemi, přidáte do sítě chytrá svítidla a začnou vás poslouchat na první dotyk.

Pokud chcete ještě větší pohodlí, můžete osvětlení Globo Smart propojit s hlasovými asistenty Google Home nebo Amazon ECHO. Pak už bude stačit pár slov a snížíte osvětlení na romantické šero, nebo naopak nakopnete lustry a lampy k vyššímu výkonu, když budete potřebovat vidět.

Hlasové ovládání můžete používat zároveň s ovládáním přes telefon. Takže s mobilem v ruce i hlasem nastavíte třeba barvu na růžovou, když budete mít výročí s partnerem či partnerkou nebo na oblíbenou barvu vašeho dítěte, až bude slavit narozeniny s kamarády ze školky či školy.


Stáhněte si aplikaci Tuya Smart

Stáhněte si aplikaci Tuya Smart


Download

Nahoru