Nákup nad 2 500 Kč SLEVA 7 %, nad 3 500 Kč 9 % a nad 4 500 Kč 11 %! Slevový kód zadejte v košíku. Akce platí na všechny označené produkty.

Halogenové žárovky – nažhavené prosvítit váš domov

Prvním krokem kupředu od klasické žárovky jsou halogenky. Za svůj název vděčí přidanému halovému plynu v baňce. Ten umožňuje efektivnější žhavení vlákna. Proto žárovky svítí naplno rychleji a déle vydrží. Více informací 


patice žárovky E27patice žárovky E14patice žárovky G9patice žárovky G4

Halogenové žárovky – světlé body každého dne

Jsou levné, spolehlivé a rychle se nažhaví. To jsou v kostce hlavní výhody halogenových žárovek. Protože Evropská unie nepovoluje klasické žárovky, jsou halogenové často nejlevnější variantou, pokud jde o náklady na pořízení svítidla.

Velkou výhodou halogenových žárovek je vedle zmíněného okamžitého nažhavení také příjemné a přirozené spektrum světla. Ve srovnání s LED svítidly halogenové žárovky lépe vyhovují přirozenému světlu. Je to proto, že žhavením drátu v halogenové žárovce vzniká záření blíže červenému a žlutému spektru.

Halogenové žárovky pořídíte v mnoha variantách. Rozumí si s objímkami E27 i E14, ale určitě nepohrdnou ani méně častými upevněními. Ve srovnání s klasickou žárovkou jsou halogenové daleko úspornější. Díky plynu uvnitř baňky se totiž lépe žhaví.

Nahoru