Nákup nad 2 500 Kč SLEVA 5 %, nad 3 500 Kč 7 % a nad 4 500 Kč 10 %! Sleva se automaticky odečte v košíku a platí na všechny označené produkty.

Hliníkový profil pro LED pásky BOISE, 1m, typ A, stříbrný

Kód: 100.38078
Značka: PLX
Dostupnost:
Odesíláme do 29.10.2021
124 Kč

Další kousky ze stejné kolekce

Obrázky: Hliníkový profil pro LED pásky BOISE, 1m, typ A, stříbrný
Hliníkový profil pro LED pásky BOISE, 1m, typ A, stříbrný


  • Hliníkový profil pro LED pásky.

  • Balení obsahuje 2ks záslepek.

O značce PLX

PLXJeden z předních evropských dodavatelů svítidel se na trhu pohybuje už od roku 2002 a z okolí Varšavy posílá světla do celé Evropy. Vnitřní i vnější osvětlení, ale i lapače hmyzu nebo girlandy si pochvalují zákazníci v České republice, v Polsku i v dalších evropských zemích. Svítidla PLX v sobě snoubí skvělý poměr kvality materiálů a ceny. Na své... Přečíst celé si přijdou milovníci jednoduchého designu a lehčí konstrukce i fanoušci vysoké prémiové kvality. Osvětlení PLX se vyznačuje vysokou spolehlivostí a univerzálním designem, který se doma hodí každému. Přesto v nabídce najdete i exkluzivní kousky, které vybočují z řady a nabízejí ostrý kontrast hran a linií s ostrými úhly trojúhelníků. Stejně tak má PLX v repertoáru i uhlazené oblé tvary a modely uhlazené doslova v každém milimetru a detailu. Mrkněte se na nabídku předního evropského dodavatele svítidel a vyberte si domů kousek, který vás oslní.

Typ Příslušenství k osvětlení
Tvar Hranatý
Šířka (mm) 1000
Výška (mm) 6
Hloubka (mm) 16
Materiál produktu Hliník, Plast
Barevné provedení produktu Stříbrná
Výrobce PLX
Kolekce BOISE
Záruční doba (měsíce) 36

Otázky a odpovědi

Nenašli jste, co jste hledali? Zeptejte se nás

Pro přidání otázky musíte souhlasit se zpracováním údajů
Abychom vás příště poznali a zjistili, co se vám u nás líbí, používáme cookies. Návštěvou tohoto webu souhlasíte se zásadami jejich používání. Více informací
Nahoru