Nákup nad 2 500 Kč SLEVA 7 %, nad 3 500 Kč 9 % a nad 4 500 Kč 11 %! Slevový kód zadejte v košíku. Akce platí na všechny označené produkty.

Hodiny - nadčasové modely na stěnu i na stůl

Vyberte si hodiny, které budou nejen spolehlivým ukazatelem času, ale také vkusným interiérovým doplňkem. Dáte přednost decentnímu minimalismu, nebo nepřehlédnutelné designovce? Více informací 

Časomíře vládne minimalistický i nápaditý design

Dobám, kdy čas měřily sluneční, vodní nebo přesýpací hodiny, naštěstí již dávno odzvonilo. Nejenže jsou k dispozici mnohem přesnější aparáty, ale také nespočet možností z hlediska designového provedení. Vybírat tak můžete z rozličných tvarů, velikostí, barev a materiálů.

Podle způsobu zobrazování času dělíme hodiny na analogové (modely s klasickými ručičkami) a digitální (čas je zobrazen číslicemi pomocí technologie tekutých krystalů), které ve srovnání s analogovými protějšky nabízí většinou více funkcí.

Podle způsobu umístění rozlišujeme hodiny nástěnné a stolní. Přestože stolní hodiny potkáváme nejčastěji v ložnici v podobě budíků u postele, hodí se takřka kamkoliv. Dodají svěží šmrnc pracovně a v mžiku oživí poličku v obýváku. Stejně univerzální jsou také nástěnné hodiny, které můžete směle zavěsit na zeď v jídelně, předsíni nebo v dětském pokoji. Pokud si vedle dokonalé funkčnosti potrpíte rovněž na originalitu, vsaďte na designové hodiny. Na žebříčku oblíbenosti dlouhodobě bodují nestárnoucí retro hodiny i minimalistické kousky z betonu. Inspirujte se trendy a vyberte model, na který bude radost pohledět.

Nahoru