Nákup nad 2 500 Kč SLEVA 7 %, nad 3 500 Kč 9 % a nad 4 500 Kč 11 %! Slevový kód zadejte v košíku. Akce platí na všechny označené produkty.

Hřbitovní lampy a lucerny – věčné světlo pro vaše předky

Lucerny a lampy na hrob budou zesnulým ve dne v noci svítit na cestu. Za pár desítek korun můžete svým předkům dopřát světlo, které vydrží. Budete tak mít vždy jistotu, že váš rodinný hrob nezůstane potmě. Vyberte si tu správnou lucernu na hrob. Více informací 

Klidné světlo pro zesnulé

Hřbitovy od nepaměti doprovází mihotavá světýlka v podobě plamínků svíček. S příchodem moderních technologií už nemusíte chodit kontrolovat svíčku dvakrát denně. Elektrické hřbitovní lampičky a svítilny se postarají o důstojné svícený i několik měsíců. A pak stačí vyměnit baterky.

Plápolání elektrického světýlka je v rudém tubusu lucerny takřka k nerozeznání od hřbitovní svíčky. Nehrozí nebezpečí požáru ani zdeformování plastového obalu. Celá lucernička je navíc voděodolná, takže ji neohrozí ani letní bouřka.

Některá svítidla mají čidlo na světlo, takže přes den dokáží šetřit baterie. Svítit začnou až po západu slunce a vykouzlí na hřbitově jedinečnou pietní atmosféru. Ta podtrhne vkusně vyzdobený hrob, i když zrovna týden nebo dva na hřbitov nepůjdete.

Pro ty z vás, kteří by chtěli nebožtíkovi svítit bez přestávek, máme v nabídce lucerny a lampy, které čidlo na světlo nemají. Svítí nepřetržitě, dokud jim nedojdou baterie. Ale to se jen tak nestane, protože mají mizivou spotřebu.

Nahoru