Hue můstek BRIDGE / Philips Hue

Kód: 100.11299
Značka: PHILIPS
Dostupnost:
Poslední 1 ks skladem (Odesíláme do 03.04.2020)
2 283 Kč
(Ušetříte 652 Kč)
1 631 Kč
Obrázky: Hue můstek BRIDGE / Philips Hue
Hue můstek BRIDGE / Philips Hue
1 631 Kč

HUE Bridge je nejdůležitější prvek, pomocí kterého si vytvoříte svůj vlastní HUE systém. Jde o centrum všech operací, které umožňuje ovládat všechny produkty Philips HUE. Stačí ho jen připojit k domácí síti, která obsahuje zdroj WI-FI (router, AP, ..), spárovat svítidla pomocí ovladače Dimmer switch a světelná show může začít. Bridge umožňuje připojit až 50 svítidel a žárovek najednou. Obsahuje vlastní paměť, do které ukládá veškeré informace, takže se při výpadku napájení nemusíte bát, že všechna data ztratíte. Při výpadku domácí sítě lze svítidla ovládat přes ovladače Hue, které už ale byly s můstkem spárovány. Lze jej ovládat i vzdáleně přes Cloud účet (účet na stránkách meetHue.com nebo Google). Můstek musí být umístěn v dosahu svítidel tak, aby k němu měl uživatel vždy přístup. Balení obsahuje: 1x můstek, 1x ethernetový síťový kabel, 1x adaptér napájení.

O značce PHILIPS

Nizozemská společnost PHILIPS byla založená v roce 1891 v Eindhovenu Gerardem Philipsem a jeho otcem Frederikem. Firma se od začátku zabývala výrobou žárovek, lamp a jiných elektronických zařízení. Následně do produktového portfolia přibyly i elektrické holicí strojky, hudební nástroje a televize. PHILIPS stojí za vývojem prvních audiokazet a... Přečíst celé kazetových audio a video rekordérů. Společně s japonskou firmou Sony vyvinul také CD, DVD a Blu-ray disky. Firma zaměstnává přes 100 000 zaměstnanců ve více než 60 zemích světa a jde tak o jednu z největších elektronických firem na světě. Společnost se dělí na 3 hlavní divize: Philips Consumer Lifestyle, Philips Healthcare a Philips Lightning, která je světovou jedničkou ve vývoji a výrobě interiérového, venkovního a průmyslového osvětlení a světlených zdrojů (žárovky i zářivky). Pro milovníky elektronických vychytávek a moderních technologií vznikla nová produktová řada inteligentního LED osvětlení Philips Hue, které umožňuje individuální nastavení vašeho domácího osvětlení (lustry, lampy, bodovky…) odkudkoli na světe. Společnost také vlastní další značky PHILIPS MASSIVE a LIRIO BY PHILIPS, doplňující rozsáhlý sortiment světel.

Typ Příslušenství k osvětlení
Šířka (mm) 88
Výška (mm) 88
Hloubka (mm) 26
Napětí (V) 240
Stupeň krytí (IP) 20
Materiál produktu Plast
Barevné provedení produktu Bílá
Výrobce PHILIPS
Kolekce Hue Bridge
Inteligentní osvětlení ANO
Záruční doba (měsíce) 24

Související zboží

Otázky a odpovědi

Nenašli jste, co jste hledali? Zeptejte se nás

Pro přidání otázky musíte souhlasit se zpracováním údajů
Abychom vás příště poznali a zjistili, co se vám u nás líbí, používáme cookies. Návštěvou tohoto webu souhlasíte se zásadami jejich používání. Více informací
Nahoru