Nákup nad 2 500 Kč SLEVA 7 %, nad 3 500 Kč 9 % a nad 4 500 Kč 11 %! Slevový kód zadejte v košíku. Akce platí na všechny označené produkty.

Inteligentní žárovky - světelná show může začít

Sofistikovaná technologie v podání chytrých žárovek vás dostane. Pomocí dálkového ovládání snadno změníte barvu i intenzitu světla, působivou frajeřinou je rovněž možnost synchronizace světla s filmem, hudbou nebo počítačovou hrou. Více informací 

Inteligentní žárovky - wow efekt zaručen

Žárovky s přívlastkem „inteligentní“ jsou mezi svými soukmenovkyněmi tak trochu superstar. Zásluhou pokrokové LED technologie šetří náklady na elektrickou energii, vynikají vysokou kvalitou a dlouhou životností. Navíc umí vytvořit na míru každé činnosti optimální světelné podmínky nebo efektně oživit večírek.

Pomocí dálkového ovládání můžete dle libosti měnit barvu světla, stejně jako regulovat intenzitu jasu. Snadno tedy navodíte správnou atmosféru pro romantiku i pohodový relax, nebo zvolíte režim ideální pro čtení či práci. Některé typy vám dokonce umožní synchronizovat světlo s hudbou nebo filmem. Inteligentní žárovky pořídíte jednotlivě i v cenově výhodných sadách. Stačí vybrat správný model a světelná show může začít!

Nahoru