Nákup nad 2 500 Kč SLEVA 7 %, nad 3 500 Kč 9 % a nad 4 500 Kč 11 %! Slevový kód zadejte v košíku. Akce platí na všechny označené produkty.

Jednorázové baterie – energetické tyčinky pro vaši elektroniku

Baterií jsou mraky. Ale protože stojí pár korun a nekazí se, můžete si doma pro všechny případy udělat železnou zásobu. Nikdy nevíte, kdy přestane fungovat ovladač, kapesní svítilna nebo třeba meteostanice. Mějte vždy náhradní baterky po ruce. Vyplatí se to.  Více informací 

Čím víc baterií, tím víc energie

Jakmile se člověk naučil vyrábět energii, začal ji i skladovat. A přesně tak přišly na svět první jednorázové baterie. To už je ale drahně let zpět. Dneska baterky známe všichni. Ale opravdu se vyznáme i v jednotlivých typech? Naštěstí nám výrobci elektroniky radí v popisech výrobku.

My chceme, abyste měli komfortní výběr, a proto pro vás máme klasické tužkové AA baterie, mikrotužkové AAA baterie i ty s napětím 9 V. S touhle základní sestavou si vystačíte u většiny domácí elektroniky, ale ne u všeho. Například v kuchyňských vahách bývají knoflíkové baterie, kterých je taky mnoho velikostí a typů.

Dětské hračky občas potřebují speciální zdroj energie, například velké monočlánky (typu D) nebo malé monočlánky typu C. A to zdaleka není vše, co máme k mání. Kromě už zmíněných kategorií u nás najdete taky baterie AAAA, napětím poněkud atypické baterie 18650 3,7 V a taky ploché baterie s napětím 4,5 V.

Kdybyste si ani tak nemohli vybrat, podívejte se do naší podpultové přihrádky na speciální baterie. Možná tam čekají právě na vás.

Nahoru