Nákup nad 2 500 Kč SLEVA 7 %, nad 3 500 Kč 9 % a nad 4 500 Kč 11 %! Slevový kód zadejte v košíku. Akce platí na všechny označené produkty.

Kamerové systémy – neúnavní hlídači domova

Vsaďte na jistotu. S kamerou před domem vždycky budete přesně vědět, kdo vám zvoní na dveře. Nestane se, že byste museli otevírat podomnímu prodejci nebo jiné nevítané návštěvě. Jednoduše se podíváte na displej a rozhodnete se, jestli osobu za dveřmi chcete vidět i naživo. Více informací 

Mrkněte se, kdo k vám jde

Zabezpečte si svůj dům nebo chatu kamerovým systémem, který odradí nechtěné návštěvy cizích lidí. Vždycky si můžete nejdřív prohlédnout příchozího, než se rozhodnete uvítat ho ve dveřích osobně. Kromě toho budete pokaždé vědět, kdo k vám míří, a můžete ho překvapit nečekaným uvítáním. Třeba čerstvě upečenými koláči nebo sklenkou dobrého pití.

Kamerové systémy pořídíte v několika variantách. Všechny vylepší zabezpečení vašeho domova. Zvládne to dokonce i atrapa – maketa bezpečnostní kamery, která leckterého lupiče odradí od myšlenky krást právě u vás. Plnohodnotné denní i noční kamerové systémy pak bezchybně zachytí každý pohyb, některé si dokonce na příchozího posvítí, když není dostatek přirozeného světla. Vyberte si svou bezpečnostní kameru a buďte doma ještě víc v klidu než doteď.

Nahoru