Nákup nad 2 500 Kč SLEVA 7 %, nad 3 500 Kč 9 % a nad 4 500 Kč 11 %! Slevový kód zadejte v košíku. Akce platí na všechny označené produkty.

Kapesní svítilny - světlo do kapsy

Jsou malé, lehké jako pírko a do ruky padnou jako ulité. Najdete mezi nimi pohotovostní svítilny pro běžné situace i našlapaná kapesní „děla“, která doslova klamou tělem. Více informací 

Praktické kapesní baterky - malé, lehké, výkonné

Pamatujete si na tradiční skautskou „kápézetku“ neboli krabičku poslední záchrany? Obsahovala užitečné drobnosti, které mohly majiteli pomoci ve svízelných situacích nebo mu dokonce zachránit život. Kromě kostky suchého lihu, jehly s nití nebo poštovní známky do ní patřila také malá kapesní svítilna. A pravdou je, že právě poslední ze zmíněných propriet oceníte v krizové situaci i v dnešní moderní době.

Kapesní baterky neboli tužkové svítilny jsou akorát tak velké a lehké, aby se vám pohodlně vešly do kapsy a mohli jste je mít stále po ruce. Jejich ideální velikost je do 10 až 15 cm, výhodou je kovový klip pro připnutí k opasku. Výsledkem technologického pokroku jsou kapesní LED svítilny, které vynikají větší odolností a delší životností. Nevadí jim totiž nárazy, vibrace ani časté zapínaní a vypínání. Taky je často pořídíte v o poznání menším provedení než klasické kapesní baterky.

Nahoru