Nákup nad 2 500 Kč SLEVA 7 %, nad 3 500 Kč 9 % a nad 4 500 Kč 11 %! Slevový kód zadejte v košíku. Akce platí na všechny označené produkty.

Klasické žárovky – svítí už šesté generaci lidí

Žárovky jsou nesmrtelnou ikonou mezi svítidly. Rozžhaveným vláknem v baňce si v minulosti svítily společenské špičky i běžní lidé. A dodnes se to příliš nezměnilo. Kromě toho, že svítí a hřejí, vytvářejí příjemné teplé světlo příjemné na oči. Dodá vám energii a dobrou náladu. Více informací 

Klasická žárovka je nažhavená prozářit váš domov

Šedesátku, nebo čtyřicítku? Kdo by neznal jednu z nejpoužívanějších vět prodavačů žárovek. Máme je v e-shopu taky. Ale kromě toho nabízíme i speciální žárovky se stmíváním nebo do digestoří. Záleží jen na vás, jakou edisonku zrovna potřebujete.

Obyčejné wolframové žárovky se pyšní velmi příznivými cenami. Takže studenti a spořílci, radujte se! Kromě toho jsou spolehlivé. I když jim chvilinku trvá, než se dostanou do parády a začnou svítit naplno, jejich světlo je blahodárné. Uvidíte, že s nimi doma uvidíte.

Wolframové žárovky si můžete vybrat hned s několika typy patic. Vedle nejčastější E27 pro vás na skladě máme i E14. Kromě patice máte na výběr také z čirých, které dávají na odiv své vlákno, a mléčných, jež cudně ukrývají žhavé srdce uvnitř. Tak co, šedesátku, nebo čtyřicítku? 

Nahoru