Nákup nad 2 300 Kč SLEVA 7 %, nad 3 800 Kč 9 % a nad 5 300 Kč 11 %! Sleva se automaticky odečte v košíku a platí na všechny označené produkty.

Kódová vstupní klávesnice, kovová

Kód: 100.13529
Značka: EMOS
Dostupnost:
Odesíláme do 11.08.2021
2 009 Kč
(Ušetříte 416 Kč)
1 593 Kč

Další kousky ze stejné kolekce

  • Autonomní kódová klávesnice s podsvícením pro ovládání vstupů.
  • Klávesnice má 2 nezávislá relé a kapacitu pamětí až 1 000 kódů.
  • Napájení je v rozsahu 12 - 24V.
  • Funkce: alarm, časovač, reset

O značce EMOS

EMOSRyze česká společnost EMOS vznikla v roce 1991 v Přerově. Firma se postupem času rozrostla do koncernu se 4 zahraničními pobočkami (Slovensko, Polsko, Maďarsko, Slovinsko) a dodává své zboží téměř do celé Evropy. Společnost si dala za cíl měnit svět běžných lidí a dělat ho jednodušším. Díky tomu se s jejími cenově příznivými produkty setkáte... Přečíst celé skoro v každé domácnosti. Produktové portfolio firmy je opravdu velmi široké, naleznete v něm mimo jiné interiérová i venkovní svítidla (stropní i nástěnná), lampičky, LED panely, zářivková a orientační svítidla, LED i halogenové reflektory, vánoční osvětlení, světelné zdroje (žárovky i zářivky), svítilny, čelovky, zvonky, videotelefony a různý spotřební elektromateriál. Společnost EMOS dbá na kvalitu zboží a všechny produkty podrobuje náročným testům a kontrolám technických parametrů.

Typ Domácí telefon, videotelefon
Šířka (mm) 76
Výška (mm) 120
Hloubka (mm) 22
Napětí (V) 24
Barevné provedení produktu Chromovaná
Hmotnost (kg) 0.40
Výrobce EMOS
Kolekce KAY-E
Záruční doba (měsíce) 24

Otázky a odpovědi

Nenašli jste, co jste hledali? Zeptejte se nás

Pro přidání otázky musíte souhlasit se zpracováním údajů
Abychom vás příště poznali a zjistili, co se vám u nás líbí, používáme cookies. Návštěvou tohoto webu souhlasíte se zásadami jejich používání. Více informací
Nahoru