Nákup nad 2 500 Kč SLEVA 7 %, nad 3 500 Kč 9 % a nad 4 500 Kč 11 %! Slevový kód zadejte v košíku. Akce platí na všechny označené produkty.

Lampičky k posteli, na postel i nad postel

Nevěříte? Tak se sami přesvědčte, že u nás najdete lampičky k posteli všeho druhu. Klasické stolní, moderní nástěnné, i ty s praktickým klipem k uchycení na čelo postele. Více informací 

Lampičky k posteli - vychutnejte si maximální pohodu na lůžku

Taky neznáte příjemnější pocit, než se po hektickém dni zavrtat pod peřinu s hrnkem meduňkového čaje a ponořit se do čtení oblíbeného románu? Nebo si před spaním rádi potrápíte mozkové buňky luštěním křížovek? V obou případech vám lenošení na lůžku zpříjemní vhodné osvětlení. Ideální volbou jsou lampičky k posteli, dostupné v mnoha variantách provedení.

Ložnicovou klasikou jsou oblíbené stolní lampičky umístěné na nočním stolku. Že na tom svém nemáte potřebné místo? Situaci elegantně vyřešíte umístěním nástěnné lampičky nad postel nebo pořízením lampičky s klipem, kterou jednoduše přichytíte k čelu postele. Pestrá nabídka je zárukou, že snadno vyberete kousek, který vám nejen poslouží, ale také stylově doladí celkový vzhled interiéru.

Nahoru