Nákup nad 2 500 Kč SLEVA 7 %, nad 3 500 Kč 9 % a nad 4 500 Kč 11 %! Slevový kód zadejte v košíku. Akce platí na všechny označené produkty.

Lampy a lampičky s klipem (se skřipcem) - tenhle trend se (u)chytí…

Kam se nevejde klasická lampička, tam připněte skřipec. Kromě psacího stolu můžete „skřípnout“ taky police, horní desku skříně nebo čelo postele… Více informací 

Lampičky na klip - potřebujete na stole ušetřit místo? Vsaďte na skřipec

Můj stůl, můj hrad. Ale co když na něm není dostatek potřebného místa? Řešení prekérní situace nabízí oblíbené lampičky s klipsnou, které jsou ve srovnání s klasickými stolními lampami mnohem skromnější v nárocích na prostor.

Další výhodou lampiček s klipsou je jejich flexibilita. Většina modelů má naklápěcí stínítko, jiné mají zásluhou husího krku otočné tělo. Ať tak či onak, vždycky vám spolehlivě posvítí přesně tam, kam zrovna potřebujete. Praktické lampičky s klipsem se hodí nejen na psací a pracovní stůl, ale taky k umístění na polici, skříň nebo čelo postele. Pořídíte je v mnoha barevných i tvarových variantách, díky čemuž je snadno povýšíte na stylový interiérový doplněk. A mimochodem, už víte, kam si připnete tu svoji?

Nahoru