Nákup nad 2 500 Kč SLEVA 7 %, nad 3 500 Kč 9 % a nad 4 500 Kč 11 %! Slevový kód zadejte v košíku. Akce platí na všechny označené produkty.

Lampy – rozzáří váš stůl k nepoznání

S lampami a lampičkami se kamarádíme už od dětství. Kdo z nás pod jejich světlem nedělával domácí úkoly nebo nepsal dopis Ježíškovi. Ale doprovázejí nás také v dospělém životě. Jsou věrné, vždy pozitivní a umí vše krásně vysvětlit. A co vy, máte už tu svou vysněnou? Vyberte si. Více informací 

Nechte se oslnit rozmanitostí

Lamp a lampiček jsou mraky. Od obyčejných klasik, až po nadčasová svítidla v podobě lávových lamp. Těmi určitě svítili už i vaši rodiče, a dokonce možná prarodiče. Svého času se těšily nesmírné oblibě a byly znakem společenské prestiže. Dnes se vezou na vlně rozmanitého stylu v zařizování interiéru. A pořád dokážou udělat velkou parádu.

Naopak nedávnou novinkou, která vystřelila v oblíbenosti do oblak, jsou 3D lampy. Díky LED technologii je dne možné vytvářet svítidla nejrůznějších tvarů a velikostí. To si vzali za své i konstruktéři 3D lamp a připravili pro vás neotřelá svítidla, která se stanou perlou každé místnosti.

Na vysoké příčce mezi dekorativními svítidly je také solná lampa. Velkou výhodou elektrického světla uvnitř je menší zahřívání soli. Ve výsledku to znamená méně sražené soli na stole kolem svítidla. A kromě toho má tahle šikovná lampa své kouzlo. Večer umí vytvořit půvabnou atmosféru.

Pokud jste si do teď dekorativní lampu nevybrali, zkuste kombinaci světla a vůně. Uvidíte, že aromalampa je skvělá kamarádka na zaslouženou relaxaci po práci.

Nahoru