EXTRA SLEVA až -40 % na tisíce vybraných svítidel. Slevové kódy budou automaticky uplatněny v košíku. Akce platí do 22. 7. nebo do vyprodání zásob.

Lankové systémy osvětlení - vzdušné řešení „ušité na míru“

Ať už potřebujete osvětlit členité podkroví nebo efektně nasvítit výlohu, s lankovým systémem máte vyhráno. Možnost měnit směr světla a posouvat jednotlivá svítidla oceníte také v pracovně, jídelně, na rozlehlé chodbě i v obývacím pokoji. Více informací 

2 produktů

Lankové systémy osvětlení - ideální řešení nejen do členitých prostor

Milujete vzdušnost? Tíhnete k minimalismu? Oceníte řešení, které se pohotově přizpůsobí vašim aktuálním potřebám? S lankovým systémem osvětlení zabijete hned tři mouchy jednou ranou. Krom toho, že se hodí k nasvícení vybraných částí interiéru, se suverénně zhostí také úlohy hlavního osvětlení.

Lankový systém osvětlení oceníte především v půdních i podkrovních bytech a dalších členitých prostorách. Díky své flexibilitě (možnosti otáčet a libovolně posouvat jednotlivé zdroje světla) se skvěle hodí taky do jídelny, pracovny nebo obývacího pokoje. Zda upřednostníte jednoduchost, nebo se rozhodnete pro sofistikovanou instalaci, záleží pouze na vašich osobních preferencích. Tak se inspirujte.

Abychom vás příště poznali a zjistili, co se vám u nás líbí, používáme cookies. Návštěvou tohoto webu souhlasíte se zásadami jejich používání. Více informací
Nahoru