Nákup nad 2 500 Kč SLEVA 7 %, nad 3 500 Kč 9 % a nad 4 500 Kč 11 %! Slevový kód zadejte v košíku. Akce platí na všechny označené produkty.

Lávové lampy

Během uvolněných šedesátek a sedmdesátek se staly psychedelické lávové lampy doslova kultem. Lampička s barevnými bublinami se zabydlela v domácnosti „brouka“ Ringo Starra i „chameleona“ Davida Bowieho. A co vy, už jste si vybrali tu svoji? Více informací 

Bublinková show v podání psychedelické magma lampy

Kýč jako bič, či originální dekorace? Pravdou je, že dnes již kultovní lávové lampičky rozdělují interiérové stylisty a designové fajnšmekry na dva nesmiřitelné tábory. I přesto nelze popřít, že na oči působí doslova jako magnet a pozorování stoupajících a klesajících barevných bublinek má uklidňující účinky. A to je také důvod, proč se jim někdy říká relaxační lampy.

Vynálezce lávové lampy Edward Craven uvedl na trh první model roku 1963 a pojmenoval jej „Astrolight“. Inspirovalo ho totiž přistání na Měsíci a stav beztíže, který měly evokovat plovoucí bublinky.

Lávové lampy, velké i malé, pořídíte v mnoha barevných variantách. Chcete-li si dopřát skutečnou podívanou, postavte si na stůl lávovou lampu s vodním vírem.

Nahoru