Nákup nad 2 500 Kč SLEVA 7 %, nad 3 500 Kč 9 % a nad 4 500 Kč 11 %! Slevový kód zadejte v košíku. Akce platí na všechny označené produkty.

LED čelovky – majáky svítící ve tmě

LED čelovky se postarají o to, abyste nezabloudili ani v té nejtemnější noci. Stačí správně utáhnout řemínek a máte čelenku, která vás spolehlivě zavede až do cíle. Pokud v noci vyrážíte ven nebo třeba na lov ryb, přibalte si čelovku. Budete překvapeni, jak dobře s ní uvidíte. Více informací 

Čelem proti tmě

LED čelovka vás podrží při každé večerní nebo noční aktivitě. Provede vás spolehlivě jako maják rozbouřeným mořem temné noci. A vy vždy bezpečně dorazíte do cíle. Ať už se chystáte chytat ryby při úplňku, vyrazit na noční pochod do hor, nebo třeba na stezku odvahy, čelovka vám posvítí na cestu.

V nabídce máme základní LED svítilny na čelo, které jednoduše upevníte kolem hlavy, zapnete a uvidíte. Kromě toho ale určitě potěšíme i náročnější z vás. Vášniví cyklisté určitě ocení modely s předním a zadním světlem zároveň. Můžete tak snadno nahradit osvětlení kola.

Pokud se nechcete spokojit s žádným kompromisem, vyberte si voděodolný model. Máme i takové, které si pochvalují záchranáři, protože zvládnou svítit naplno, napůl nebo blikat. Navíc u nich můžete nastavit vzdálenost, na kterou svítí. Tak nečekejte a postavte se tmě čelem. S LED čelovkou to je hračka.

Nahoru