Nákup nad 2 500 Kč SLEVA 7 %, nad 3 500 Kč 9 % a nad 4 500 Kč 11 %! Slevový kód zadejte v košíku. Akce platí na všechny označené produkty.

LED diodové žárovky

Důvodů, proč ledkové žárovky sesadily z trůnu své klasické předchůdkyně, je hned několik. Za zmínku stojí nízká spotřeba, extrémně dlouhá životnost a v neposlední řadě také cenová dostupnost. Více informací 

LED diodové žárovky

Éra klasických wolframových a halogenových žárovek definitivně končí. Nahradily je moderní LED diodové žárovky, které mají ve srovnání se svými předchůdkyněmi hned několik výhod. Patří mezi ně výrazně nižší spotřeba, mnohem delší životnost a ekologičtější provoz. Ledkové žárovky navíc neprodukují teplo, nevadí jim časté spínání a jsou odolné vůči vibracím a nárazům.

Součástí LED žárovek jsou standardní patice, takže jimi snadno nahradíte obyčejné žárovky. Na své si přijdete i v případě, že si potrpíte na technologické vychytávky. V nabídce najdete modely s přívlastkem „inteligentní“, které vás překvapí mnoha chytrými funkcemi. Praktickou záležitostí jsou také stmívatelné LED žárovky s možností regulace intenzity světla. Oceníte je třeba v ložnici, kde si díky nim v mžiku vytvoříte optimální světelné podmínky pro čtení i příjemnou atmosféru pro relax.

LED diodové žárovky pořídíte v mnoha designových variantách, nechybí dokonce ani stále populárnější kousky ve stylu vintage. Věříme, že z pestré nabídky si snadno vyberete „ty pravé ledkové“ pro váš domov.

Nahoru