Nákup nad 2 500 Kč SLEVA 7 %, nad 3 500 Kč 9 % a nad 4 500 Kč 11 %! Slevový kód zadejte v košíku. Akce platí na všechny označené produkty.

LED osvětlení - spořivost i dlouhověkost má v „genech“

Rozhodli jste se zkrouhnout výdaje za elektřinu? LED osvětlení, které spotřebuje minimum energie, a přitom vyniká takřka nezdolnou výdrží, je ideální volbou. Jaké jsou tedy hlavní důvody, proč jít do LED?

Všestranné využití

LED světla využijete v interiéru i exteriéru, a to jak v domácnostech, tak komerčních prostorách. Kromě toho poslouží jako provozní osvětlení. LED svítidla navíc produkují poměrně málo tepla, takže se hodí také k osvětlení objektů citlivých na vyšší teplotu.

Úspora vaše i globální

Ve srovnání s klasickými světly spotřebují LED až o 90 % méně elektrické energie. To znamená, že za každou běžnou žárovku, kterou vyměníte za úspornou LED, můžete snížit roční náklady za elektřinu až o stovky. Počáteční investice se vám tak během pár měsíců vrátí. LED je navíc nejudržitelnějším zdrojem světla na trhu.

Moderní design

Zdroj LED má na svědomí naprosto převratné designové možnosti. Není omezen velikostí ani tvarem, díky čemuž nahrává vzniku skvostů, které by jinak nespatřily světlo světa.

Kolik „LEDek“ máš, tolikrát ušetříš

V tomto ohledu máte takřka neomezené možnosti. Záleží jen na vašem vkusu, jestli upřednostníte LED lustry, nebo si vyberete raději LED zářivky. Velmi efektní záležitostí jsou také moderní LED pásky, které se těší oblibě i ve venkovní variantě. Neméně trendy jsou LED bodovky, připravené zazářit nejen v minimalisticky laděném interiéru.

Pořád nemáte dost? Pořiďte si v LED provedení také lampy a lampičky nebo svítilny.

Pokud lpíte na starším lustru či lampičce bez integrovaného LED zdroje, ale přesto chcete ušetřit, osaďte oblíbený kousek LED žárovkami.

A věřte, že zkrátka nepřijde ani vaše zahrada. Stačí zalovit v sekci Venkovní LED osvětlení, kde najdete kromě již zmíněných pásků i venkovní LED reflektory, optimální třeba na osvětlení pracovní plochy.

Nahoru